Compact Handle-Top Travel Organizer
Storage
$17.61 – $18.94
Tame travel chaos with our Compact Handle-Top Organizer, the perfect pouch for toiletries, cosmetics, or small essentials. Designed for on-the-go convenience, its clever interior features a practical bottom compartment to separate liquids or fragile items, keeping everything neatly in place. The sturdy top handle allows for easy carrying or hanging, while the durable, water-resistant material protects your belongings. Available in a vibrant array of colors including Green, Pink, Blue, Yellow, Turquoise, and Purple, this compact organizer is your stylish solution for a tidy suitcase, gym bag, or bathroom counter. Streamline your routine and grab-and-go with ease.
| Product Number | QWQKNBP04 |
| Product Size | 5 1/8" W x 8 5/8" H x 6 7/8" D |
| Packing | 1pc/bag |
| Units per Carton | 50 units, 41 lbs |
| Setup Fee | $50.00 (1 color 1 side 1 location) |
| Decoration | Screen printed |
| Imprint Area | 4" W x 2" H |
| Lead Time | 20 days |
| Carton Dimensions | 23" x 23" x 16" |
| Color Options | Green,Pink,Blue,Yellow,Turquoise,Purple |
| Imprint Location | center |
| Qty | 250 | 400 | 650 | 1200 | 3250 |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (C CODE) | $18.94 | $18.37 | $17.78 | $17.69 | $17.61 |