Go-Anywhere Expandable Carry-All
Bags Totes
$7.03 – $10.34
Never be caught without a bag again! The Collapsible Drawstring Sack is the epitome of prepared simplicity. Featuring a robust, flexible build and a reliable drawstring top, it handles your load with ease. The standout feature? Its incredible compressibility. Tuck it away anywhere, ensuring you're always equipped for impromptu purchases,
| Product Number | QWQMACU77 |
| Product Size | 15 3/4" W x 14 5/8" H x 3 1/8" D |
| Packing | 1pc/bag |
| Units per Carton | 200 units, 92 lbs |
| Setup Fee | $50.00 (1 color 1 side 1 location) |
| Decoration | Screen printed |
| Imprint Area | 1" W x 2" H |
| Lead Time | 12 days |
| Carton Dimensions | 29" x 15" x 13" |
| Color Options | Navy Blue,Olive Green,Mustard Yellow,Burnt Orange |
| Imprint Location | center |
| Qty | 200 | 700 | 1800 | 5400 | 10500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (C CODE) | $10.34 | $9.55 | $8.65 | $7.51 | $7.03 |