Clinic-to-Home Versatile Zippered Carry Bag
Bags Totes
$17.13 – $24.88
Durability meets smart design in our essential Waterproof Polyester Tote. We built this bag for real life, where coffee spills happen and rain clouds appear out of nowhere. The water-repellent fabric protects your belongings, while the sturdy zipper adds a crucial layer of security. Lightweight yet incredibly tough, it carries your essentials without weighing you down. This isn't just a bag; it's a practical investment for the organized, on-the-go individual.
| Product Number | QWQIECQ31 |
| Product Size | 17" W x 14" H x 7" D |
| Packing | 1pc/bag |
| Units per Carton | 20 units, 44 lbs |
| Setup Fee | $50.00 (1 color 1 side 1 location) |
| Decoration | Screen printed |
| Imprint Area | 4" W x 6" H |
| Lead Time | 9 days |
| Carton Dimensions | 17" x 17" x 21" |
| Color Options | Blue,Burnt Orange,Green,Purple |
| Imprint Location | center |
| Qty | 200 | 400 | 800 | 1600 | 3200 |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (C CODE) | $24.88 | $24.61 | $23.22 | $18.51 | $17.13 |