Canvas & Polyester Expandable Pen Organizer with 5 Compartments
Storage
$11.01 – $14.09
Never lose another pen again. Our Compact Pen Pouch is the ultimate organizer for your writing essentials. Crafted from durable, water-resistant nylon, it features a sleek zippered closure to keep everything secure. The soft, padded interior protects your favorite pens, pencils, and styluses from scratches and damage. With its slim, lightweight profile, it slips effortlessly into any backpack, briefcase, or tote. Perfect for students, professionals, and artists on the go, this pouch ensures your tools are always within reach and perfectly protected.
| Product Number | QWQLQSA67 |
| Product Size | 8 5/8" L x 4 1/8" W x 2 1/2" H |
| Packing | 1pc/bag |
| Units per Carton | 112 units, 41 lbs |
| Setup Fee | $50.00 (1 color 1 side 1 location) |
| Decoration | Screen printed |
| Imprint Area | 1" W x 1" H |
| Lead Time | 20 days |
| Carton Dimensions | 18" x 17" x 17" |
| Color Options | Lavender Purple,Mint Green,Coral Red,Denim Blue |
| Imprint Location | center |
| Qty | 100 | 500 | 1000 | 2000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (C CODE) | $14.09 | $13.37 | $12.43 | $11.76 | $11.01 |