Artisan-Stitched Leather Card Case with Hidden Pocket
Bags Totes
$1.54 – $1.66
Why choose between style and practicality? With our Compact Leather Card Wallet, you get both. Designed for the dynamic professional, it transitions flawlessly from a business meeting to a casual outing. The robust leather protects your cards, while the clever, space-efficient design maximizes utility. Ditch the overstuffed wallet and upgrade to a smarter, sleeker way to organize your essentials. Your pocket will thank you.
| Product Number | QWQLGVM21 |
| Product Size | 4" W x 3" H |
| Packing | 1pc/bag |
| Units per Carton | 500 units, 28 lbs |
| Setup Fee | $50.00 (1 color 1 side 1 location) |
| Decoration | Screen printed |
| Imprint Area | 2 1/2" W x 1" H |
| Lead Time | 25 days |
| Carton Dimensions | 19" x 16" x 9" |
| Color Options | Yellow,Pink,Brown,Green,Purple |
| Imprint Location | center |
| Qty | 50 | 100 | 500 | 1000 | 3000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (C CODE) | $1.66 | $1.64 | $1.6 | $1.58 | $1.54 |