Park-Ready Pooch Pro Pack
Bags Totes
$5.9 – $6.8
Your journey to a well-trained dog deserves the best support. The Ultimate Canine Training Satchel is the reliable partner for every step, designed to enhance your training routine with unmatched convenience. Its comfortable, no-bounce fit keeps you focused on your dog, not on adjusting your bag. With organized storage for every necessity and a durable build
| Product Number | QWQLWBX51 |
| Product Size | 6 3/4" W x 5 7/8" H |
| Packing | 1pc/bag |
| Units per Carton | 180 units, 51 lbs |
| Setup Fee | $50.00 (1 color 1 side 1 location) |
| Decoration | Screen printed |
| Imprint Area | 1" W x 1" H |
| Lead Time | 15 days |
| Carton Dimensions | 19" x 16" x 23" |
| Color Options | Dark Grey,Black,Olive Green,Burnt Orange,Mustard Yellow,Blue Green |
| Imprint Location | center |
| Qty | 150 | 600 | 950 | 1200 | 3250 |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (C CODE) | $6.8 | $6.34 | $6.2 | $6.06 | $5.9 |