The Fortress Phone Wallet - Scratch-Resistant & Stylish
Bags Totes
$11.09 – $12.98
Step out in polished style with the accessory that does it all. This Golden-Accented PU Leather Crossbody Phone Wallet is the epit
| Product Number | QWQKEGG64 |
| Product Size | 7 1/2" W x 4" H x 1" D |
| Packing | 1pc/bag |
| Units per Carton | 100 units, 16 lbs |
| Setup Fee | $50.00 (1 color 1 side 1 location) |
| Decoration | Screen printed |
| Imprint Area | 2" W x 2" H |
| Lead Time | 12 days |
| Carton Dimensions | 51" x 43" x 43" |
| Color Options | Brown,Yellow,Orange,Pink,Purple,Teal,Olive Green |
| Imprint Location | center |
| Qty | 50 | 200 | 1000 | 3000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (C CODE) | $12.98 | $12.37 | $12.04 | $11.72 | $11.09 |