The Scholar's Strap: Durable Educational Guitar Backpack
Bags Totes
$20.7 – $27.2
Elevate your carry game. The Axe Satchel isn't an accessory; it's an upgrade to your daily life. From its first-class materials to its intuitive layout, every detail is crafted to
| Product Number | QWQJNWY15 |
| Product Size | 16 1/2" W x 42" H x 5" D |
| Packing | 1pc/bag |
| Units per Carton | 50 units, 120 lbs |
| Setup Fee | $50.00 (1 color 1 side 1 location) |
| Decoration | Screen printed |
| Imprint Area | 3" W x 3" H |
| Lead Time | 9 days |
| Carton Dimensions | 44" x 17" x 23" |
| Color Options | Navy Blue,Light Brown,Dark Green,Black |
| Imprint Location | center |
| Qty | 50 | 100 | 200 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (C CODE) | $27.2 | $26.2 | $25.2 | $23.2 | $20.7 |